بلوار نلسون ماندلا(جردن)، خیابان شهید دستگردی
برج پم ، طبقه سوم، واحد چهار

درباره ما

آریو استیل کنترل

شرکت آریو استیل کنترل

شرکت آریو استیل کنترل در سال 1385 جهت ارائه خدمات مهندسي تأمین کالا و ملزومات پروژه های صنعتی در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی تأسيس گرديد.

این شرکت امکان تأمین اقلام پایپینگ، تجهیزات مکانیکال، ابزاردقیق و برق و  همچنین قطعات یدکی و لوازم جانبی تجهیزات مکانیکی از سازندگان معتبر موجود در لیست مورد تأیید کارفرمایان (AVL) و بر اساس زمانبندی و نیاز پروژه­ها در کوتاه ترین زمان ممکن و  با قیمت رقابتی را داراست.


 

ارتباط  مداوم با مشتریان در زمینه ارزیابی برنامه ها و توسعه استراتژی برای به حداکثر رساندن بهره وری در چرخه کار و سرمایه از اولولیت های این مجموعه است.

دسترسی آسان و سریع به مشاوره های تخصصی و پشتیبانی، ارائه راهکار و دانش فنی لازم به مشتریان برای کاهش هزینه ها و بهینه سازی عملکرد از تعهدات این مجموعه می باشد.

اساسی ترین مأموريت آریو استیل کنترل، برقراری رابطه­ی پایدار با سازندگان معتبر بین المللی و ارائه بهترين خدمات کالا همراه با ارائه راه حل های فنی و خدمات پس از فروش به مشتریان می باشد.

 

شرکت آریواستیل کنترل از سال 1396 آغاز به فعالیت در زمینه مهندسی ساخت و تولید نموده که در این راستا تفاهم نامه های همکاری با سازندگان معتبر داخلی منعقد نموده است.

 

آریو استیل کمپانی